Autotosaserwis.com

boxy

samochody dostawcze

SERWIS I NAPRAWA

SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH
autokar

SERWIS I NAPRAWA

AUTOKARÓW
ciągnik z naczepą

SERWIS I NAPRAWA

SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Serwis samochodów ciężarowych Tosa

Od 1998 roku prowadzimy serwis samochodów ciężarowych, dostawczych i autokarów „Tosa” w Rzgowie nieopodal Łodzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannie podnoszonym kwalifikacjom, możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Nasi fachowcy mają ogromne doświadczenie w mechanice samochodów ciężarowych. Staramy się oferować usługi kompleksowe, dlatego też prowadzimy serwis przyczep i naczep. Ponadto specjalizujemy się w blacharstwie i lakiernictwie pojazdowym.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego też wszystkie czynności serwisowe przeprowadzamy z ogromną starannością i dbałością o detale. Samochody ciężarowe i autokary bywają mocno eksploatowane, więc kontrola stanu poszczególnych podzespołów powinna przebiegać pod okiem doświadczonego profesjonalisty. Wiemy, na które elementy zwrócić szczególną uwagę. Jeśli wykryjemy dodatkową, nieznaną wcześniej usterkę, poinformujemy Państwa o tym. Mamy dostęp do części oryginalnych oraz wysokiej jakości zamienników w korzystnych cenach, więc mogą Państwo po prostu odstawić do nas swój pojazd, a my zajmiemy się resztą.

Dlaczego warto nam zaufać? Po prostu lubimy naprawy ciężarówek. W opinii Klientów, naszą pracę wykonujemy rzetelnie i fachowo. Wiemy wszystko na temat autobusów, ciężarówek i samochodów dostawczych!

,