Autotosaserwis.com

boxy

samochody dostawcze

SERWIS I NAPRAWA

SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH
autokar

SERWIS I NAPRAWA

AUTOKARÓW
ciągnik z naczepą

SERWIS I NAPRAWA

SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Czym powinien charakteryzować się dobry serwis samochodów ciężarowych?

serwis samochodów ciężarowych

Wielu właścicieli firm transportowych szukając serwisu dla swojej floty, popełnia kardynalny błąd, kierując się tylko ceną napraw. Oczywiście, jest ona ważna, jednak warto zwrócić jeszcze uwagę na kilka innych cech danego warsztatu.

Kompleksowa obsługa

Dobry serwis samochodów ciężarowych to ten, który oferuje kompleksową obsługę. Jeśli wstawimy do serwisu pojazd po wypadku, nie tylko zajmie się on naprawą lub wymianą części, ale dokona też wszelkich napraw blacharsko-lakierniczych. Samochód po odebraniu z warsztatu będzie w pełni gotowy do jazdy.

Terminowość warsztatu

W branży transportowej czas jest na wagę złota. Samochód, który zbyt długo stoi w warsztacie, nie zarabia na siebie i firmę. Dlatego warto poszukać serwisu, który wykonuje wszystkie naprawy w szybkim tempie i wywiązuje się z deklarowanych terminów. Terminowość czasami może okazać się ważniejsza niż koszt naprawy. W ogólnym rozrachunku bowiem tani warsztat, w którym nasz pojazd utknie na miesiąc, może okazać się złudną oszczędnością.

Profesjonalne doradztwo

Dobry serwis samochodów ciężarowych nie tylko naprawi uszkodzony pojazd, ale też zasugeruje właścicielowi nowe rozwiązania, jakie mógłby zastosować, aby jego flota była bardziej ekonomiczna w użyciu, bezpieczniejsza i jak najbardziej wydajna. Fachowcy w dobrych serwisach są na bieżąco z najnowszymi trendami ze świata transportu, podpowiedzą więc, jak dany pojazd można unowocześnić.

Odpowiedzialność i rzetelność

Zanim wstawimy pojazd ciężarowy do danego warsztatu, upewnijmy się, że cieszy się on renomą i może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Niestety, wciąż można trafić na warsztat, który naprawia samochody bardzo tanio, idąc na kompromisy w kwestii rzetelności, a co za tym idzie – bezpieczeństwa pojazdu. Nawet małe zaniedbania podczas naprawy w tak ciężkim pojeździe, jakim jest ciężarówka, mogą skutkować ogromnym zagrożeniem nie tylko dla kierowcy i towaru, ale też osób w okolicy. Dlatego lepiej wybrać serwis, który rozumie, jak ważne jest bezpieczeństwo.

,